İstanbul Masaj kategorisinde 28 ilan bulundu.
  • Görünüm
İlan Başlığı Fiyat İlan Tarihi Adres

İstanbul Masaj Hizmetleri için Masajrehberiavrupa!

Türkiye'nin her bölgesinde profesyonel masaj terapistleri ve diğer masaj hizmet veren Masajrehberi.net sitesi şimdi de İstanbul bölgesinde yaşayanlar için Masajrehberiavrupa.net ismi ile hizmet vermeye başladık. Biz masajrehberi olarak İstanbul masaj için en iyi masaj uzmanlarını, masaj salonlarını, spa merkezlerini araştırıp en iyi hizmeti alabilmeniz için çalışmaktayız.  İstanbul masaj ve İstanbul masaj salonları tavsiyelerimizi en iyi hizmeti veren, yeterli tecrübe ve bilgi birikimini edinmiş, belgeleri tam ve yasal yeterlilikleri eksiksiz olan masaj terapisti ve masaj salonlarını müşteri puanlarına göre ilanlarımıza eklemekteyiz. Masajrehberi'ne verilen her ilan gerçek İstanbul masaj terapisti ve masaj merkezlerinden oluşmaktadır ve masaj haricinde hiçbir hizmet vermemektedir.

İstanbul Masaj Nedir? İstanbul Masaj Türleri nelerdir?

Masajın tanımı İçin genel olarak vücudun yumuşak dokularına sistemik manipulasyon tekniklerinin uygulanmasıdır diyebiliriz. Dünyada ve ülkemizde bir çok masaj çeşidi sıklıkla uygulansa da sizler için İstanbul bölgesinde en iyi verilen masaj türleri için Medikal masaj, İsveç (Klasik Masaj), Shiatsu masaj, Bali Masajı, Thai Masajı, Refleksoloji masajı ve kupa bardak masajı gibi çeşitler sayabiliriz. İstanbul masaj salonları için bu masaj türlerin neredeyse hepsinin hizmetini veriyor diyebilsekte tabiiki siz ihtiyacınıza en uygun masajı seçmek için İstanbul masaj terapistinize danışmadan karar vermemelisiniz.

İstanbul Masaj Hizmeti İçin Nelere Dikkat Edilmeli

İstanbul bölgesinde masaj hizmeti alacak veya masaj salonu gibi bir mekana gidecekseniz dikkat etmeniz gereken bazı temek kurallar vardır.

Bunların başında her unsurdan da önemlisi olarak doğru terapisti bulmak geliyor. Masaj hizmeti  kadar masajı verecek terapistin işinde uzmanlaşması, tecrübe ve bilgi birikini göz önünde tutmakj sizin için daha sağlıklı olacaktır. İstanbul bölgesinde, İşinde yeterli tecrübeli ve bilgili olmayan birinden hizmeti almaya kalktığınızda memnun kalma ihtimalimiz az olacaktır.Bunların yanısıra İstanbul masaj hizmeti verecek terapistin veya salonun yasal yeterliliklere sahip olması, gerekli belge ve izinlere sahip olması da dikkat edilecek unsurların başında gelmektedir.

 Zamanlama da masaj için önemli faktörlerden biridir. zamanlamadan kastımız, masaj fiziksel olduğu kadar zihinsel de bir terapi yöntemi olduğu için masaj da zihinsel olarak bu uygulamaya kendimizi hazır hissettiğimiz zamanı doğru belirlemeliyiz.

Ve tabii ki Hijyen de bu hizmetin olmazsa olmazlarındandır. Özellikle salgın hastalıkların yoğun olduğu şu zamanlarda İstanbul masaj hizmeti alacak insanların hijyen kurallarına en uygun İstanbul Masaj Salonlarını bulması ve tedbirlere uygun bir şekilde hizmet alması önereceğimiz en önemli unsurlardandır.

Dikkat edilmesi gerekenlerden bir diğerine ise Alerjik Reaksiyonları sayabiliriz. Masajda kullanılacak solisyonlar ve kremleri genellikle bitkisel ürünler, bitkisel karışımlar oluşturur. Eğer masaj seansınızda kullanılacak bitkisel karışımlara karşı alerjiniz varsa bu masaj seansı sizin için kabusa dönüşebilir. O yüzden masajdan önce İstanbul Masaj terapistiniz ile masaj öncesinde detaylı olarak konuşarak alerjilerinizi anlatabilir, kullanacağı ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Masaj tavsiyeleri

1- Natural Spa İstanbul

2001 Yılından beri İstanbul masaj hizmeti veren Natural spa, kadrosundaki tecübeli masaj terapistleri ile fiziksel ve zihinsel olarak daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır,

2- İstanbul Masaj Terapisti Öznur Hanım 

9 Yıldır masaj terapistliği yapan, çeşitli eğitimler almış ve işinda uzman bir terapist arıyorsan Öznur hanım ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

3- Mermaid Massage İstanbul

Gerçek uzmanların hizmet verdiği masaj salonu olan Mermaid Massage yıllar içinde isim yapmış ve sabit müşteriler edinmiş, hizmet alacak kişinin sağlık ihtiyaçlarına göre memnuniyet oldaklı çalışan bir yerdir.

4- Jardin Spa

Bir çok farklı İlçede şubeleri ile hizmet veren jardin spa 4 Yıldır İstanbul masaj salonları arasında yer almakta ve kurumsal yönü ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

5- İnvite Spa Hotel

2004'ten beri olarak hizme spa otel olarak hizmette olan ve İstanbul Masaj için önde gelen markalardan olan İnvite Hotel uzman terapistleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile sizler için en iyi seçim olabilir.


Dikkat: Bu yazımızda sizler İçin İstanbul masaj hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Masajrehberi olarak sizlerin en iyi masaj hizmeti almanız için çalışıp tavsiyelerimizi sunmaktayız. Unutmamalısınız ki sitemizde sadece PROFESYONEL masaj hizmeti verilmekte ve masaj haricinde hiçbir hizmet verilmemektedir. Siz de en iyi İstanbul masaj hizmetini almak istiyorsanız Yukarıdaki Butona tıklayarak masaj ilanlarımızı görebilirsiniz.

İstanbul Masaj masöz şişli masaj Ataşehir masöz kadıköy masöz istanbul masöz istanbul masöz